HAVELTED GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

Değerli meslektaşlarımız,

 

Ülkemizin de taraf olduğu uluslar arası ( ICAO, AB, EASA vs) anlaşmalar doğrultusunda Hava Seyrüsefer  sistemlerinin işletim güvenilirliğinin yüksek derecede muhafaza edilmesi esastır.

Bu kapsamda

 

Hava seyrüsefer güvenliğinin sağlanmasına yönelik hizmet zincirinin en önemli parçalarından biri olan Elektrik personeli, Her  ne kadar memur statüsünde çalışsa da görevleri ve görev yerleri dolayısıyla hem bilgi birikimini  hem de el becerisini ve bedenini kullanarak çalışmaktadır. Havaalanlarında ve havaalanları dışında bulunan seyrüsefer sistemleri ile bu sistemlerin işletilmesinde, gece gündüz demeden 7/24 nöbetli çalışarak görev yapan Elektrik personelleri ,hava seyrüseferinin sürekliliği ile birlikte uçak ve yolcu güvenliğinin sağlanması açısından Hizmet zinciri içinde çok önemli görevler üstlenmektedir.

Mesleğinin çok tehlikeli olması ,Çalışma ortamı ve çalışma koşullarının zorluğu,  aşırı iş yüklemesi, fiziksel ve ruhsal yoğunluk ve Ücret adaletsizliğinden dolayı oluşan stres sonucu gelişen “psiko-sosyal sorunlar” ile karşı karşıya kalan elektrik çalışanları ,bütün bu olumsuzluklara rağmen Ülkemiz Hava Seyrüseferinin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlamaktadır.

Bu vesileyle Havelted yönetim kurulu olarak  tüm meslektaşlarımıza teşekkür eder, 12. Yılına adım attığımız  HAVELTED  günümüzü kutlarız.

HAVELTED Yönetim Kurulu
 
24-11-2016
ÜYE GİRİŞ ÜYE OL
K. Adı :
Şifre :
Şifremi Unuttum ?
 
Email Listesi
 
ANASAYFA | HAVACILIK ELEKTRİK SİSTEMLERİ | ARŞİV | İLETİŞİM | Powered By Ankara Web Tasarım Copyrigth ©2010 HAVELTED